Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Karel I., 1916 - 1918
Weinberger/Cizek - rukoděl.výstava v Klagenfurtu 1911 - poprsí arcivévody zprava, opis / alegorie a opis, Sign., Nepunc., patinov. Ag 60mm, 71.001g, hr., rysky