Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Schwarzenberg, Karel a Vilemína Ottingen-Wallerstein
Pichl - AR medailka na zlatou svatbu 5.3.1903 - dva znaky na plášti pod korunou/ 10-řádkový nápis, Sign., Punc., 29mm, 11.025g, krásná patina