Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Dehildensem
Cínová replika středověké pečeti na mramor. kotouči b.l. - biskup, hrad s pěti věžemi, latinský opis, Nesign., 85mm, 312g, pěkná patina