Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Církevní medaile - křestní
Sign.AD - Panna Marie s Ježíškem a Janem Křtitelem / rytý nápis "9.November / 1912 / Johanna Nostitz", Punc., patinov. duté Ag 65mm, 24.244g, původní ouško