Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Církevní medaile - regionální - nesignované
Sasko b.l. - Adam a Eva u stromu poznání, dva opisy / ukřižování Krista, dva opisy, pozlacená litá cizelov. měď 66mm, 56.471g, dr.hr., pěkná patina