Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Vyšehrad-kapitula, Ferdinand Kindermann, 1782 - 1801
AR instalační jeton 29.6.1782 - dva znaky pod mitrou, vročení / 9-řádkový nápis, Nesign., 23mm, 2.720g, Don.4693, M.3286, Přib.690, patina, Chaurova značka