Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.228b, VM1.IX-D, vydání od roku 1867, Sign.Tautenhayn, punc.Ag, elipsovité ražené ouško, původ.průvl. stuha