Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Dietrich Hans, 1868 - 1936
Inschallah 1915 - na vstup Turecka do I.světové války - muž s praporem, mešita, náp. v arabštině a latince, Sign., Punc., jednostr. Ag900, 39x48 mm, 31.841g