Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Heřmanův Městec
Pichl - Živnostensko průmyslová výstava 1911 - oráč a nápis / znak, vavřínová ratolest a 8-řádkový nápis, Sign., Punc., patinov. Ag900, 36mm, 21.794g, nep.hr.