Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633
Oppl - desetidukátová medaile 2000 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Sign., Punc., Au987, 38mm, 34.916g RR!