Příjem limitů končí:Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Itálie
Pamětní medaile na 50 let vítězství 1918/1968 - hvězda, přilba, ratolesti / nápis a vavříny, Sign., Punc., Au750, 30mm, 5.218, široké ouško pro stužku