Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Lucilla, manželka Lucia Vera, dcera Marca Aurelia
AE Sestercius, Rv:"VENVS.S.C.", stojící Venuše, podob. jako S.1481, podob. jako RIC.1763 - minc.Řím - blíže nedat., nepravidelný tvar, mírně kor., patina