Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
František II. a Alžběta Würtemberská
Wirth - větší jeton na zásnuby ve Vídni 8.1.1788 - dvojportrét zprava, opis / 5-řádkový nápis, Sign., Ag 27mm, 4.300g, M.2178, H.3323, pěkná patina