Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Lange - AR medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, Sign., 53mm, 87.412g, M.2619, H.3649, pěkná patina R!