Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
J.Ch. - návštěva v kostele sv.Michala v Praze 1891 - poprsí císaře zprava, německý opis /kostel sv.Michala a německý opis, Sign., bronz 28 mm, ŠFP.80b, patina