Pátek 16.9.2016, 22:00:00.
Krocín z Drahobejlu-purkmistr Starého Města pražského
AR litá zlacená pam. medaile (15)57 - poprsí zleva, opis / znak s přilbicí, opis, Nesign., 31mm, 15.514g, BPM.215, Don.3287, krásná patina RR!