Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Opasková spona důstojníka ČSA - patrně z let 1918 - 1938, Sign.Z (Zineder a spol.), zlacený bronz, dvoudílná, na dílu se lvem v reversu inkusní ražba