Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
AE pamětní medaile na obranu Sevastopolu 1855, Nesign., bronz 46 mm, hr., nep.rysky, krásná patina