Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Německo - III.říše
Spona pro pilota bombardéru - 1.stupeň - Nesign., BB.213, Nimmergut.3949 (751), D-N.7-07-23c1, zlacený bronz 76x25 mm, 18.975g RR!