Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Gen.Ot.Husák - přísaha České družiny v Kijevě (1914) 1932 - poprsí zprava, opis / scéna předání praporu, znaky, písmo, Sign., bronz 60mm, skvrnky, patina R!