Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Vídeň
Farbann - Karl Seitz, vídeňský purkmistr 1924 - poprsí zleva, 2-řádkový nápis, Sign., měděný plech 81x116 mm, pěkná patina