Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Ludvík XV. - korunovace v Remeši 25.X.1722 - korunované poprsí zprava, opis / korunovační scéna, opis a nápis, Sign.Rög, měď 41mm, nep.rysky, patina