Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
K.Goetz - 150 let úmrtí Friedricha Velikého 1936 - hlava zleva, opis/ andílek s praporem a knihou, prus. orlice, opis, Sign., Punc., pat. Ag999, 36mm, 19.316g