Příjem limitů končí:Pátek 16.12.2016, 22:00:00.
USA
Chicago - světová výstava 1892 - poprsí Kryštofa Kolumba, nápis a opis / poštovní známka pod slídou, nápis, Nesign., hliník 51 mm, vl.rysky, patina