Sobota 17.12.2016, 18:00:00.
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17, patina