Sobota 17.12.2016, 18:00:00.
Brno - pobočka ČNS
Žeton k 128.aukci (1994) - replika půlgroše Jana Lucemburského / lev, opis, Nesign.(Jelínek a Soušek), Nepunc., Ag 20mm, 3.959g, Sas.2c, 130ks