Sobota 17.12.2016, 18:00:00.
Remis (Remeš) b.l. - Zásl. medaile svazu průmysníků - znak města, nápis na stuze a opis / vavřínový věnec a ryté udělení, Nesign., bronz 50 mm, stopy zlacení