Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Leopold I., 1657 - 1705
Tolar 1701, Hall, Nech.2406, M-A.200 - bez sign., 28.433g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina