Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Rakousko, František II., 1792 - 1835
Dolnorakouská mobilizační výzva pro poddůstojníky a mužstvo 1797, Sign.I.N.VIRT.F., Marko.351, VM1.16.C, vlas.rysky, patina, nepůvodní červeno-bílá stuha