Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Guillemard Antonín, 1747 - 1812
Teplice - AR medaile na objevení pramenů 762/1806 - scéna objevení pramenů, opis / pohled na město, opis, Sign., Ag 43mm, 18.269g, PG.154, dr.rysky, patina R!