Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Josef Kajetán Tyl (1808 - 1856) b.l. - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign., bronz 55 mm, krásná patina