Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Vratislav
Rukodělná a uměleckoprůmyslová výstava 1904 - německý císařský znak, tabulka s nápisem a opis / emblém a opis, Nesign., Punc., patinov. Ag950, 42mm, 27.619g