Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Vysoké Mýto
Nesign.(Abraham) - Hospodářsko-prům. výstava (1895) - sv. Jiří, český opis / výstavní předměty, český opis, bronz 48mm, 43.670g, pěkná patina