Příjem limitů končí:Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Marie Terezie Španělská - manželka Ludvíka XIV. 1662 - poprsí zprava, opis / duha v oblacích, opis a vročení, Nesign., měď 38mm, 17.747g, pěkná patina