Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Nesign. - AE medaile na mír v Luneville 1801 - poprsí zleva, opis / personifikace Míru, písmo, Sign., bronz 39mm, 28.712g (pozdější ražba), patina, téměř