Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Nizozemí
Amsterdam - Průmyslová a živnostenská výstava 1869 - personifikace města, opis/ dubový věnec, opis a volné místo pro udělení, Nesign., Ag 52mm, 51.170g, patina