Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Serzing 1909 - jubilejní střelby - Hofer se loučí se sousedy/ tyrolský znak a vál.invalida, opis, Sign. Christlbauer, Punc., Ag 45mm, 30.241g, patina, etue