Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Šumperk (M.Schönberg) 1887 - 200 let založení spolku, městská brána, znak, vročení / 9-řádkový německý nápis, Nesign., Punc., Ag 33mm, 16.672g, hr., rysky