Úterý 18.4.2017, 20:00:00.
Německé státy před rokem 1871
Landsberg a Weigand - AR medaile za chovatel.zásluhy - skupina drůbeže a holubů / 3-řádk. nápis ve věnci, Sign., Nepuncov., Ag 51mm, 59.810g, pěkná patina