Úterý 18.4.2017, 20:00:00.
Karel VI. a Alžběta Kristýna
Vestner - medaile na českou korunovaci 1723 - koruna, portréty ve věncích, opis / pohled na Prahu, opis, Nesign., Ag 44mm, 29.172g, ČS.1131, Don.2678, patina