Sobota 8.4.2017, 16:00:00.
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Odznak příslušníka gardového pluku, Sign.Z.D.Poběda- Moskva, zlacený a smaltovaný bronz 35x47 mm s upínacím šroubem, mírně poškozený smalt