Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Maler Christian, 1578 - 1652
AR mírová medaile 1626 - personifikace Víry a Práva, písmo / Fortuna nad trofejemi, písmo, Sign., 33mm, 11.459g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!