Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Kajetán Felder - konsul města Vídně 1877 - poprsí zprava, opis / tři alegorické postavy, socha, nápis, Sign., měď 65 mm, krásná patina R!