Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Pluk.Josef Švec - odhal. pam. desky v Pelhřimově 1926 - poprsí zleva, opis / městský znak, opis a vročení, Sign., Punc., patinované Ag 22mm, 5.471g, patina R!