Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Breithut Petr, 1869 - 1930
Caspar von Zumbusch - medaile k 70.narozeninám 1900 - poprsí zprava, opis / pomník L.v.Beethovena a nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 56mm, 70.205g, H.7760a