Příjem limitů končí:Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Maler Christian, 1578 - 1652
Ukřižování Krista, písmo / zmrtvýchvstání, opis a nápis, b.l. Nesign., 33mm, 9.922g, patina, téměř