Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
Svaz Čsl.důstojnictva 1920/1930 - M.R.Štefánik mírně zleva, opis / Štefánikův dům, opis, vročení, Sign., bronz 60 mm, hr., 2x úhoz, rysky, patina