Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Praha - pivnice U Fleků b.l. - hodiny z průčelí domu, opis / znaky pražských čtvrtí, opis, Sign., postříbř. bronz 20mm, 5.358g, patina, téměř