Příjem limitů končí:Sobota 16.9.2017, 16:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Replika tolaru Rudolfa II. z roku 1604, Sign., značka "R.1973.ZK", postř.bronz 38mm, 21.845g, poškozená původní etue