Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Lerchenau - AR medaile na návštěvu v Čechách 1835 - dvojportrét zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., Ag 44mm, 25.688g, ČS.1507, H.3615, pěkná patina, tém.